Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon - pt od 9:00 - 20:00

kontakt@camibero.pl

NIP: 79 720 701 50
REGON: 383819223
Bo wszystko czego chcesz jest tuż przed tobą I widzisz,
jak niemożliwe staje się prawdą I żadne ściany nie mogą Cię już zatrzymać

rozpocznij podróż

Papeteria Ślubna:  Nie zapomnij o…

Z naszego doświadczenia wiemy, że każdy przy zamówieniu zaproszeń ślubnych skupia się najbardziej na gościach, ale czy słusznie? Niżej przedstawiamy kilka typów zaproszeń, o których Parze Młodej zdarza się zapomnieć.

 

Zaproszenie dla Rodziców

O ile Pary Młode często uwzględniają swoich Rodziców w zamówieniu zaproszeń o tyle, nie wszyscy wiedzą, że takie zaproszenie nie musi być w tej samej formie jak dla gości i może zawierać całkowicie inną treść np. prośbę o błogosławieństwo.

 

Zaproszenie do ręcznego wpisania

Sytuacje są różne dlatego też, do każdego naszego zamówienia, zawsze doradzamy opcję domówienia kilku dodatkowymi zaproszeń do ręcznego wpisania. Zazwyczaj jest to od 5 do 10 dodatkowych kart, ale ostateczna liczba jest zależna od tego, jak duże było zamówienie oraz czy jest tworzona rezerwowa lista gości. Takie karty doskonale sprawdzą się również w przypadku pomyłki w imionach lub w nazwiskach.

Należy pamiętać, że dodruk „zapomnianych” zaproszeń jest możliwy tylko przy uwzględnieniu minimalnego zamówienia, które wynosi 10 szt, dlatego lepiej ubezpieczyć się w dodatkowe – puste karty.

 

Zaproszenie na pamiątkę 

Podczas zamawiania zaproszeń, należy uwzględnić jedną kopię dla Pary Młodej na pamiątkę (oczywiście jeśli takie życzenie występuje).

 

Zaproszenie do pracy

W zależności od miejsca pracy i tradycji tam panującej, możemy przygotować zaproszenie do wywieszenia w firmie z informacją o ślubie.

Poprzednie wpisy

Dress Code – jak poinformować o nim gości?

26 czerwca 2022 czytaj więcej

Papeteria Ślubna:  Nie zapomnij o…

26 czerwca 2022 czytaj więcej

Jak przygotować listę gości do realizacji papeterii?

26 czerwca 2022 czytaj więcej

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymać powiadomienie o specjalnej ofercie i nowościach w naszym sklepie.